Kompleksowe systemy GPS
marki AG Leader –
pełen zakres precyzyjnych technik rolniczych

Co to jest Ag Leader?

W 1992 roku firma AG Leader wprowadziła Yield
Monitor
2000, pierwszy na świecie skuteczny monitor
plonów. Urządzenie pomagało rolnikom zrozumieć
wydajność ich upraw i pól, dając im informacje
potrzebne do lepszego zarządzania.

Dwadzieścia lat później AG Leader nadal jest pionierem
i głównym pomysłodawcą rozwiązań w dziedzinie
rolnictwa precyzyjnego, oferując najbardziej
kompletny zestaw narzędzi zaprojektowanych do
współpracy z każdym sprzętem.

– Al Myers, prezes AG Leader

[spis treści]

AgFiniti® – bezprzewodowy przesył danych z kabiny od i do partnerów

Logo AgFiniti

AgFiniti, nowa, działająca w chmurze platforma, pozwala Ci na bezprzewodowy przesył i odbiór plików prosto z kabiny. Linie nawigacyjne, mapy wysiewu, map oprysku i in. dane mogą być słane i otrzymywane, oraz przechowywane w postaci kopii zapasowej na zabezpieczonym koncie AgFiniti. Pliki mogą być również dostępne z Twojego smartfonu, czy tabletu na polu, bądź w biurze, oraz współdzielone z zaufanymi doradcami, takimi jak dealerzy, wspólnicy, czy zarządzający farmą.


otwórz film na pełnym ekranie (w nowym oknie)

Bezprzewodowa łączność z kabiny i wiele więcej

Teraz o wiele prościej i taniej niż kiedykolwiek można przesłać cenne dane bezprzewodowo na zabezpieczone konto internetowe, do łatwego dostępu w przyszłości – bez drogich dzierżawionych modemów, czy restrykcyjnych planów taryfowych.

Podłączasz

 • Podłączasz adapter Wi-Fi przez USB z ekranem Ag Leader® InCommand™
 • Wybierasz dowolnego operatora sieci bezprzewodowej w swojej okolicy oraz punkt dostępu Wi-Fi, odpowiadający Twoim potrzebom – koniec z długoterminowymi planami komórkowymi albo dzierżawą modemów
 • Przesyłasz dane nawet z predkością 4G (zależnie od tego, czy umożliwia Ci to Twój dostawca)

Uzyskujesz dostęp

 • Dostęp do swoich danych masz wszędzie – na polu, w biurze, ze swojego tabletu, a nawet smartfonu
 • Wgrywasz/ściągasz mapy wysiewów, raporty obsiania pola, mapy oprysku, linie nawigacyjne, granice wewnętrzne i zewnętrzne pola, mapy topograficzne i wiele więcej
 • Używasz swojej ulubionej przeglądarki (zgodnej z HTML5 (a więc zasadniczo każdej w nowej wersji – Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera, Safari, lub innej), aby uzyskać dostęp do swojego konta AgFiniti®

Przechowujesz dane

 • Pobierasz pliki z paneli Ag Leader InCommand
 • Przechowujesz wszystkie swoje dane z pola w jednym miejscu, mając do dyspozycji dużo przestrzeni dyskowej
 • Zarządzasz swoimi danymi przez internet przez łatwe w użyciu konto AgFiniti
 • AgFiniti integruje się bezproblemowo z oprogramowaniem SMS™ Software (nie jest ono jednak wymagane)

Dzielisz się danymi z innymi

 • Współpracujesz z zaufanymi doradcami, takimi jak dealerzyt, wspólnicy, czy zarządzcy farmy
 • Wygodnie wgrywasz/pobierasz mapy wysiewu i inne pliki wprost do i od swoich doradców
 • Przesyłasz linki do swoich plików e-mailem każdemu, kto chcesz, by mógł je łatwo pobrać
 • Redukujesz bezproduktywny czas na polu dzięki bezprzewodowej możliwości wyświetlania danych, pozwalającej Ci na szybki dostęp do obsługi i serwisu dealera

Dane są bezpieczne

 • Twoje dane należą do Ciebie
 • Samemu decydujesz, z kim chcesz się nimi dzielić
 • Bądź pewien, że wszystkie Twoje dane są zabezpieczone i mają kopię zapasową

Ustawienie jest proste
– dzięki adapterowi Wi-Fi AG Leader

Po prostu podłącz adapter Wi-Fi AG Leader do panelu Ag Leader® InCommand™, by uzyskać dostęp do bezprzewodowego internetu z kabiny poprzez każdy mobilny punkt dostępu, jak smartfon, dedykowany hotspot, czy tablet (iPad, urządzenie z Androidem, Windows i in.)

Możliwości są nieskończone
– to dopiero początek…

Zaawansowana technologia stała się prosta w użyciu. łatwy dostęp i współpraca. To dopiero początek.

Informacja staje się coraz bardziej niezbędna z uwagi na podejmowane decyzje i osiągane zyski, dlatego AgFiniti® staje się Twoim centrum zarządzania Twoją działalnością. Dane z pola stają się informacjami, które dowolne osoby zewsząd mogą odczytać w mgnieniu oka.

Zarządzasz i monitorujesz swoją aktywność ze swojego domowego biura. Masz bezprzewodowy dostęp do paneli w polu. Łączysz swoje urządzenia.

Twoi partnerzy. Twoja działalność. Na Twój sposób.

[spis treści]

Intellislope® – system kontroli pługa melioracyjnego

Panel Intellislope

Intellislope® od AG Leader upraszcza proces tworzenia warstwy drenażowej przez użycie odbiornika RTK GPS (z dokładnością 1 centymetra w czasie rzeczywistym) do utworzenia ciągu drenarskiego na równym poziomie na całej trasie. Eliminuje to konieczność użycia laserowych urządzeń pomiarowych, które mogą być wrażliwe na warunki pogodowe, oraz pozwala na dokonywanie korekt, tak by pług pozostał na odpowiednim poziomie w zmiennej topografii.

Polepszasz swoje pola oddolnie

Czy wykorzystujesz swoje pola do maksimum? Utworzenie warstwy drenażowej poprawia pulchność gleby dla lepszego rozwoju korzeni, wydłuża okresy zasiewu i zapewnia lepszy dostęp nawozów do plonów poprzez usuwanie nadmiaru wilgoci z profilu gleby. Funkcje Intellislope dostępne są z paneli Ag Leader® Integra i zapewniają kontrolę pługu dla łatwego i efektywnego utworzenia ciągu drenażowego.

Łatwa instalacja, planowanie i przechowywanie raportów
– dzięki AutoTile®

Pomiar

Panel IntellislopePomiar może zostać wykonany za wczasu przy pomocy quada, albo w czasie drenażu przy użyciu pługa za pomocą RTK GPS. Uzyskujesz pomiary poziomu podłoża po prostu jadąc po ścieżce, na której ma znaleźć się ciąg drenażowy.

Plan

Panel IntellislopePodaj pożądane minimalne/maksymalne głębokości docelowe, jak również minimalny poziom odciągania nadmiaru wody z pola. Można tego dokonać na polu poprzez oprogramowanie SMS™ Advanced Water Management Module.

Instalacja

Panel IntellislopeUżyj utworzonego planu do instalacji drenażu i za pomocą AutoTile® dostosuj głębokość pługa automatycznie. Możesz także używać modułów trybów Kontroli Głębokości i Nachylenia.

Kontrola Głębokości i Nachylenia

Kontrola Głębokości

Kontrola Głębokości / Poziomu Intellislope

Jeżeli w przeszłości używałeś laserów do utworzenia ciągu drenażowego, Kontrola Poziomu pozwoli ci teraz na utworzenie go w podobny sposób, ale przy zastosowaniu GPS. Ten sposób umożliwia ustawienie wybranej głębokości drenażu. Jeśli trzeba, możesz także zakrzywiać drenaż, ale zachowując ten sam poziom.

Kontrola Nachylenia

Kontrola Nachylenia Intellislope

Jeśli stracisz sygnał RTK GPS, wykorzystaj tryb Kontroli Nachylenia (pługiem z automatyczną regulacją glebową), aby dokończyć przejazd. Tryb ten używa sensoru nachylenia w module Water Management, aby prowadzić pług pod określonym kątem. Tryb ten przeznaczony jest do zachowania wybranego nachylenia w przypadku utraty sygnału, ale nie jest stworzony z myślę o instalacji na większą skalę.

Korzyści z zarządzania nawodnieniem

 • Wydłużasz możliwe okresy działania w polu i zmniejszasz jego gramaturę
 • Redukujesz rujnujący plony efekt denitracji (redukcji azotanów do azotu przez bakterie)
 • Zapewniasz głębszą strefę korzeniową i wcześniejsze przygotowanie gleby pod rozwój plonu
 • Eliminujesz problemy zw. ze sprzętem laserowym
 • Sam planujesz, rejestrujesz i wykonujesz drenaż
 • Pracujesz we własnych godzinach przy użyciu sprzętu, który już posiadasz

Dlaczego Intellislope?

3 powody, dla których nie będziesz chciał drenować w inny sposób!

1. Niedościgniona produktywność

Intellislope oferuje niedoścignioną produktywność drenażu poprzez eliminację ręcznych kalkulacji głębokości, ustawiania statywów z laserami i przenoszenia ich. To usuwa wiele wyzwań zw. z irygacją, które pracownicy napotykali w przeszłości, co pozwala im na drenaż pól w ich własnym czasie i bardziej ekonomicznie niż poprzez melioracje tradycyjne.

2. AutoTile®

Pozwól, by nasze produkty wykonały robotę i zyskaj wolny czas. Tryb AutoTile pozwala Ci na jazdę po ścieżce, na której drenaż ma zostać zainstalowany, by zbadać profil gleby. Zaplanuj głębokość drenażu i pozwól, by panel Ag Leader® Integra kontrolował jej zachowanie, gdy Ty będziesz tworzył ciąg drenażowy.

3. Płynna integracja

Intellislope współpracuje z pługami z automatyczną regulacją głębokości, w tym z Soil-Max® Gold Digger®. Dane z badań gleby i instalacji są rejestrowane i można je przechowywać w oprogramowaniu mapującym, takim jak SMS™ Basic lub Advanced, by wracać do nich w przyszłości, np. przy rozwijaniu systemu drenażowego.

Wspieraj rozwój korzeni!

Korzenie w gruncie zirygowanymDobrze zdrenowane grunty sprzyjają rozwojowi korzeni i zdrowszym plonom.

Korzenie w gruncie nasyconymGrunty nasycone prowadzą do płytkiego rozwoju korzeni i słabego wzrostu roślin.

Znaczenie danych

Dane z Twojego pola to bezcenne źródło, które pomoże ci dokonywać lepszych decyzji w zarządzaniu nim.

 • Użyj posiadanych już map do ustalenia, gdzie na Twojej farmie drenaż jest potrzebny
 • Skorzystaj na automatycznie pobieranych badaniach gleby, by widzieć dodatkowe warstwy przy planowaniu swojej instalacji drenażu
 • Śledź poprawę zachodzącą dzięki drenażowi na swoim polu

[spis treści]

Systemy jazdy automatycznej:

SteerCommand™ – najbardziej rozbudowany

ag leader steercommand

System SteerCommand to najbardziej zaawansowany system kierowania maszynami rolniczymi. Opatentowana technologia modułu dwu anten GPS pozwala prowadzić maszyny rolnicze dokładniej niż 2 cm. Technologia przeliczania z dwu anten Logic7D pozwala na stwierdzenie bez dodatkowych czujników pozycji pojazdu w każdej chwili uwzględniając : przechył pionowy, wzdłużny, poprzeczny, stwierdzić przyśpieszenia boczne na tych trzech osiach oraz co bardzo ważne system zawsze wie gdzie znajduje się przód maszyny. Wszystkie te parametry są dostępne nawet w momencie kiedy maszyna jest w bezruchu. Dzięki tym opatentowanym rozwiązaniom możliwa jest praca z dużą dokładnością również przy minimalnych prędkościach roboczych, co niemożliwe jest w klasycznych systemach jedno antenowych.

Zalety:

 • wysoka dokładność nawet przy niskich prędkościach
 • stała informacja o położeniu pojazdu względem trzech osi i kierunek nawet w bezruchu
 • możliwość wysłania będąc na polu prośby o pomoc wprost z urządzenia
 • możliwość wykożystania systemu bez potrzeby instalacji czujnika skrętu kół przy poruszaniu się do przodu i do tyłu
 • system ma możliwość samokalibrowania się
 • bardzo szybki transfer systemu ParaDyme między maszynami bez potrzeby używania narzędzi
 • wbudowany w anteny moduł GSM pozwalający na ściąganie poprawek z geodezyjnych sieci referencyjnych, dokładność RTK bez potrzeby zakupu własnej stacji referencyjnej i działa na obszarze całego kraju

[spis treści]

OnTrac3™ – łatwy w instalacji asystent nawigacji

Prowadzenie automatyczne OnTrac2+™ - urządzenie
System OnTrac3 jest zaprojektowaną od nowa ekonomiczną możliwością dodania prowadzenia maszyn na podstawie nawigacji GPS bez potrzeby wpinania się w hydraulikę maszyn.
Może być wykorzystywana w traktorach, kombajnach i wszelkich innych maszynach rolniczych posiadających układ kierowniczy ze wspomaganiem.
System ten poprawia znacznie dokładność prowadzenia na oasach równoległych i zmniejsza zmęczenie operatora.

 • szybka i łatwa instalacja “Lock-n-Rol”
 • łatwe i szybkie przenoszenie między maszynami
 • specjalnie zaprojektowany system z dyżym momentem obrotowym i specjalnym kołem eliminuje calkowicie poślizg na kole kierowniczym oraz nie ogranicza możliwości ręcznego kierowania maszyną
 • łatwy do włączenia / wyłączenia
 • bardzo cicha praca

[spis treści]

Panele GPS:

COMPASS™ – najlepszy stosunek ceny do jakości

Logo COMPASS

Panel COMPASS™
Poszukujący prostego panelu do precyzyjnego rolnictwa w rozsądnej cenie otrzymują teraz rozwiązanie oferujące możliwości nawigacji GPS i panelu ISOBUS.

Wyświetlacz Compass oferuje zintegrowaną nawigację ekranową dla zwiększenia dokładności i polepszyć rezultaty. Dodatkowo, wspiera on najbardziej popularne i zaawansowane schematy nawigacyjne, w tym SmartPath™.

Kluczowe funkcje i cechy:

 • Kompaktowy design z wbudowanym podświetleniem
 • Możliwość powiązania z systemami OnTrac2+™, ParaDyme®, lub GeoSteer®, dla najbardziej zaawansowanej nawigacji
 • Zgodność ze standardem ISO 11783
 • Pełnoekranowe mapowanie (możliwość zapisu granic zewnętrznych i wewnętrznych pola, przeszkód,
 • Wiele języków obsługi do wyboru
 • Prosty interfejs
 • Panel ISOBUS umożliwiający sterowanie wszystkimi podłączonymi urządzeniami

agleader_12
agleader_13
agleader_14

[spis treści]

InCommand 800™ – najpopularniejszy

Ag Leader InCommand 800

ag leader incommand 800
Nowsza alternatywa panelu VERSA. Najpopularniejsze narzędzia rolnictwa precyzyjnego całorocznego użytku – w tym nawigacja, automatyczne
sterowanie, kontrola aplikacji DirectCommand, monitorowanie i mapowanie plonów – w jednym
miejscu. Całkowicie nowy ekran zbudowano tak, by działał jak tablet, dzięki czemu
jest idealnym, dodatkowym wyświetlaczem lub centrum dla naszych działań.

Oferowane możliwości:

 • Ekran 8.4″
 • Przesuwanie ekranów ruchem palca
 • AutoSwath™
 • Rejestracja Odmian
 • Kontrola Wielu Produktów – do 3
 • Obsługa kamery
 • DisplayCast™
 • Sterowanie panelem świetlnym
 • Mechaniczne i hydrauliczne wspomaganie kierownicy
 • SmartPath, Tramlines, StableLoc
 • Wysiew Zróżnicowany
 • Zawory PWM, Servo (siewniki Case IH, John, Deere, KINZE i White)
 • Rawson ACCU-RATE
 • Rejestracja Oddzielnych Produktów
 • Nawigacja
 • Autosteer
 • Obsługa Siewnika Pneumatycznego
 • Zaznaczanie Pokrycia Terenu
 • Zapis Danych
 • Kontrola Aplikacji Produktu Ziarnistego / Płynnego
 • Aplikacja Wielu Produktów (Płynne / Ziarniste) –- do 3
 • Zróżnicowane Dawkowanie
 • Kontrola Prędkości Rozrzutnika
 • Strip–Till
 • Wtrysk Chemiczny
 • Kontrola Wysokości Oprysku
 • Przełącznik Zewnętrzny
 • OEM Switch
 • Zbiory Zbóż

[spis treści]

InCommand 1200™ – dla najbardziej wymagających

ag leader incommand 1200

InCommand 1200 jest panelem, który skupia w sobie wszelkie dostępne obecnie rozwiązania na rynku precyzyjnego rolnictwa.
Duży, jasny i wysokiej rozdzielczości panel dotykowy pozwala na jednoczesne wyświetlanie wielu informacji z ciągłym zachowaniem podglądu głównego okna nawigacji.
InCommand 1200 jest najbardziej rozbudowanym panelem na rynku.

Oferowane możliwości:

Wszystkie funkcje panelu InCommand 800™ oraz dodatkowo:

 • Ekran 12.1″
 • Dzielnie ekranu na 2 części
 • Aplikacja Wielu Produktów (Płynne / Ziarniste) –- do 8
 • Monitoring Populacji
 • Zaawansowany Monitoring Wysiewu
 • Smart Report
 • Czujniki OptRx
 • Mapy Hybrydowe
 • Śledzenie Odmian Podczas Żniw
 • Mapy Odmian
 • i inne

[spis treści]

Opis najważniejszych funkcji paneli GPS:

Direct Command™ – VRA – zmienne dawkowanie granulatów i cieczy

Logo Direct Command™

Funkcja Direct Command VRA na wyświetlaczu
System VRA w panelach InCommand pozwala na zmienne dawkowanie nawozów granulowanych jak i cieczy (np. RSM).
W zależności od potrzeb możliwe jest jednoczesne zmienne dawkowanie do czterech niezależnych i różnych substancji podczas jednego przejazdu roboczego.
Dzięki AutoSwath™ system dba również o to aby nie aplikować nigdzie podwójnej dawki.
Nigdy dotąd AGregowanie maszyn w jednym przejeździe nie było tak proste i łatwe do obsługi.

[spis treści]

Seed Command™ – VRP – zmienna gęstość siewu

Logo Seed Command

Funkcja Seed Command VRP na wyświetlaczu
System VRP w panelach InCommand pozwala na stosowanie zmiennej gęstości siewu w obrębie pola co daje nam możliwość maksymalnego wykorzystania potencjału zmiennych stanowisk glebowych. Łącznie z VRP możemy również w jednym przejeździe zintegrować
VRA dla nawozów podsiewanych rzędowo, mikrogranulatów i oprysku.
Jednocześnie system nadzoruje gęstość siewu na każdej redlicy dając nam pewność prawidlowo wykonanej pracy. Łącznie z VRP możemy zastosować automatyczne sterowanie sekcji roboczych
na klinach i uwrociach, co powoduje wykluczenie nakładek podczas siewu.
Nigdy dotąd nie było bardziej kompleksowego rozwiązania do precyzyjnego siewu.

[spis treści]

Mapowanie odmian na polu

System HVM w panelach InCommand pozwala na automatyczne i precyzyjne zapisywanie podczas siewu jaką odmianą obsialiśmy daną część pola.
Możliwe jest nawet zapisywanie podczas siewu w których sekcjach roboczych byly wysiewane poszczególne odmiany. Pozwala to na późniejsze analizowanie danych łącznie z danymi z monitoringu plonu przeprowadzanym na kombajnie podczas zbiorów. Wiedza ta jest bardzo cenna przy planowaniu siewów w kolejnych latach, jak również mamy możliwość dokładnej dokumentacji wysiewu odmian.

[spis treści]

Norac UC5™ – kontrola opryskiwacza

System kontroli funkcji opryskiwacza na panelach InCommand pozwala na automatyczne i precyzyjne sterowanie funkcjami opryskiwacza.
System ma możliwość aplikowania kilku oddzielnych substancji chemicznych w zależności od potrzeb danego miejsca na polu na zasadzie wtrysku skoncentrowanego środka do dysz mieszających. W ten sposób w zbiorniku opryskiwacza znajduje się czysta woda, która jest wykorzystywana do robienia cieczy roboczej podczas jazdy na polu.
System ten umożliwia również zmienne dawkowanie w obrębie jednego środka chemicznego.

Dodatkowe funkcje:

Dodatkowo system AutoSwath™ automatycznie dba o to, aby nie następowało wielokrotne pokrycie na klinach i uwrociach kontrolując szerokość oprysku poprzez poszczególne sekcje robocze.
Panele posiadają również możliwośc kontroli wysokości pracy belki opryskiwacza poprzez system czujników ultradźwiękowych opracowany wspólnie z firmą NORAC system UC5. System ten może kopiować teren bez potrzeby kontaktu z ziemia i posiada tryby wysokości pracy uzależnione od gleby, roslin i scierniska.
NORAC UC5 powoduje odciążenie operatora od ciągłego odwracania się i kontrolowania wysokości pracy belki, minimalizuje skutki znoszenia cieczy roboczej przy zbyt wysoko uniesionej belce i powstawanie omijaków gdy belka pracuje zbyt nisko.
Jednocześnie system zabezpiecza rośliny i belkę polową przed uszkodzeniami podnosząc również bezpieczną prędkość pracy opryskiwaczem.

[spis treści]

OptRx™ – zmienne dawkowanie azotu

Funkcja zmiennego dawkowania azotu OptRx - zasada działania
Dzięki czujnikom odczytującym stan rośliny na polu panel INTEGRA jest w stanie w jednym przejeździe dobrać dawkę azotu uwzględniając wiele zmiennych wystepujących w danym miejscu na polu. Do obliczeń dawki wykorzystuje stan kondycji roślin, odżywienia w azot, potencjalu plonowania, stanowiska glebowego. Jednocześnie w tym samym przejeździe jest w stanie dodatkowo zmiennie dawkować trzy nawozy granulowane. podczas pracy wszystkie parametry dawkowania jak też odczytane przez czujniki parametry stanu roślin zą zapisywane w pamięci do dalszego wykorzystywania, jak również istnieje możliwość zaraz po pracy wygenerowania raportu o wszystkich parametrach pracy do pliku w formacie pdf który możemy odczytać i wydrukować na każdym komputerze.

[spis treści]

Monitoring plonu

Monitoring plonu na ekranie
Dzięki czujnikom zainstalowanym w kombajnie mamy możliwość zbierania informacji o plonie i wilgotności w danym miejscu na polu. Informacje te mogą być nanoszone i pokazywane podczas zbioru kombajnem na zapisaną podczas siewów mapę ze strefami w jakich były posiane określone odmiany dając nam bezpośrednio informacje odnośnie wielu parametrów podczas omłotu.
Dodatkowo w systemie AG Leader udostępnia możliwość realnego zbioru informacji o plonie przypadającym na powierzchnię nawet wtedy gdy pracujemy niepełną szerokością roboczą kombajnu. System zbierania informacji o szerokości roboczej w panelach InCommand jest systemem automatycznym i niema potrzeby poświęcania swojej uwAGi na utrzymanie stałej szerokości roboczej maszyny.
Panele udostępniają możliwość monitorowania wielu parametrów pracy kombajnu poza zbieraniem informacji o wielkości i wilgotności plonu.

[spis treści]

Oprogramowanie:

SMS™ – oprogramowanie do zarządzania gospodarstwem

Logo SMS

Oprogramowanie SMS oferuje:

Planowanie nawigacji

 • tworzenie linie nawigacyjnych A-B, zapis lini na przyszły użytek
 • import i eksport między systemami innych marek
 • wydruk Map, Wykresów i Raportów
 • wruk map plonu, wysiewu, oprysku i innych działań oraz przekazuje je wspólnikom
 • tworzy wykresy i raporty ukazujące obsiane pola, daty prac i całkowite zebrane plony

Tworzenie schematów

Generuje proste schematy zróżnicowanego dawkowania aplikacji produktów płynnych i ziarnistych
w oparciu o historię upraw, próby glebowe i inne mapy.

Narzędzia analityczne

Nakładanie mapy plonów na inne działania, by określić wpływ czynności na efekt końcowy.

Tworzenie Raportów

Tworzy raporty i mapy do dokumentacji na różny użytek.

Zaznaczanie dróg

Drogi również mogą być zaznaczone na tworzonych mapach.
Stanowią one skuteczny punkt odniesienia przy podglądzie i wydruku map.

Zapis wydatków i przychodów

Łatwe śledzenie wydatków i przychodów, które również
mogą być zawarte w tworzonej dokumentacji.

[spis treści]

Więcej informacji:

Pobierz katalog AG Leader zawierający kompletną ofertę i opisy rozwiązań – format PDF [12,6mb] lub wyświetl go przy pomocy miniaturek w galerii dostępnej na tej stronie w prawej kolumnie.

[spis treści]

Wideo:

kliknij, aby odtworzyć:


otwórz film na pełnym ekranie (w nowym oknie)


otwórz film na pełnym ekranie (w nowym oknie)